MS- Andora

ms-andora_U23_005

Dne 2.-6.9. 2015 se konalo MS horských kol v Andoře.

První závod, který jsem jela na velice fyzicky náročné trati byla štafeta. Závod se nepovedl. Dělala jsem co jsem mohla ale náročná nadmořská výška a trať nestačila na více než 19. místo. Byla jsem docela zklamaná. Vážně jsem se těšila, ale nejelo se mi podle představ. Nicméně jsem se velice těšila na svůj závod.

Druhý závod už v normálním olympijském cross country se konal 4.9. Už od ranních hodin silně pršelo a já měla docela radost. Na mokru mi to jde. Pořadatelé, ale neodhadli délku závodu a už podruhé nám letos připravili maratonský závod. Pro mě to bylo možná lepší, protože až na konci jsem se docela rozjela. Závod jsem odstartovala skvěle, ale pak se něco zvrtlo. Ani nevím, proč mi to nejelo, nebo co se stalo, ale bojovala jsem až do konce. Nakonec to stačilo na 19. místo. Po závodě jsem byla zklamaná, ale věděla jsem, že ten den jsem do toho dala vše a uvědomila si, že budu muset trénovat trochu jinak. První rok v kategorii U23 byl pro mě spíše naučný.img515d5ac04def0b94085fd42226dedc4f

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde