Monthly Archives: Červen 2015

MČR silnice Žilina 3. místo

finis

Je 27. června 9.00 hodin a je odstartován závod s hromadným startem na společném mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice v Žilině. Největší favoritkou je Martina Sábliková. Roli favoritky stvrzuje na jedničku.

EH Baku 13. místo

po_zavode

Ve 40 °C vedru a silném větru vyrozilo na start závodů 27 závodnic v čele s Jolandou Neff, která nikoho nenechala na pochybách, kdo je světovou jedničkou a s přehledem zvítězila.

Trať v Baku

A jde se na to

Ve středu jsme si vyzkoušeli trať. Je vybudována uměle na kopci bez jediného stromu. Vedro bude úděsné. Trať je celá na prachovém podkladě se štěrkem. Dost to klouže. Docela se mi líbí, ale není to přímo můj typ.

Evropské hry Baku 2015

pokoj

Tak jsme dorazili do olympijské vesnice. Je to zde obrovské, pokoj jako celý byt. Počasí je doslova šílené , hic, dnes 33°C. Jsem totálně spálená, opalovací krém zůstal doma.

MČR v maratónu Most 2. místo

stupne2

Dne 6. 6. 2015 se uskutečnilo Mistrovství České republiky v maratónu. Na závodníky čekala extrémně těžká trať ve stylu cross country délky 72 km. Jelo se za pekelného vedra. Závod dobře rozjela Barča s Jíťou Škarnitzlovou, které se chytily skupinky

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich